Retro Reels

Jeśli jesteś fanem automatów do gry, ale nudzą cię już dziwaczne, nietypowe rozgrywki typu Riviera Richies, Spellcast, Tiger vs. Bear czy The Snake Charmer, w których zamiast zwyczajnych symboli występują czarodziejki, diamenty, hieroglify i tym podobne, Retro Reels powinno cię zainteresować. To nowy, nieskomplikowany slot imitujący pierwsze stacjonarne maszyny jednorękiego bandyty, które kiedyś stały prawie w każdym barze.

Retro Reels to bez wątpienia świetna gratka zwłaszcza dla osób, które z nostalgią wspominają lata osiemdziesiąte oraz tych, które nie potrafią się przekonać do innowacyjnych automatów online, ale również dla tych, którzy preferują elegancję i prostotę. W Retro Reels mamy 5 kolumn, trzy rzędy i 20 linii wypłat, a symbole na bębnach przedstawiają tradycyjne owoce (śliwki, wiśnie itp.), bary i symbole dolara. Najbardziej opłacalna jest kombinacja $$$$$, chociaż wysoką nagrodę wygrywamy również jak wylosujemy czerwone siódemki. Wersja podstawowa Retro Reels nie posiada bonusowej opcji gamble. Znajdziemy ją za to w jednej z kilku innych odmian tej gry: Diamond Glitz.

Automat Retro Reels pojawił się na rynku dopiero kilka miesięcy temu, dlatego większość kasyn jeszcze nie ma go w swojej ofercie, ale jeżeli chciałbyś spróbować w nim swojego szczęścia, możesz to zrobić tutaj: https://admiralspot.com/pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *