Automaty do gry w internecie

Z pewnością większość z Was zna ze starych amerykańskich filmów maszyny, do których wrzucało się parę monet, pociągało za drążek i po wylosowaniu zestawu identycznych symboli wygrywało pieniądze. To właśnie jednoręki bandyta (ang. one-armed bandit). Jeszcze niedawno tego typu maszyny były bardzo popularne w Ameryce i nie tylko, można je było znaleźć w prawie każdym barze czy kasynie.

Obecnie nie znajdziemy już tych automatów w knajpach, ale możemy spróbować swojego szczęścia w jednorękim bandycie online. Gra online ma rzecz jasna wiele plusów, chociażby dostępność. Wystarczy tylko notebook albo tablet połączony z internetem i kilka złotych na koncie. Jak się okazuje, internetowa odmiana one-armed bandit cieszy się tak samo dużym zainteresowaniem jak tradycyjna wersja tej rozrywki – według statystyk bierze w niej udział ponad 53% internautów.

Na czym polegają zasady gry na internetowym slocie one-armed bandit? Na początek trzeba się zarejestrować na dowolnej internetowej platformie oferującej automaty jednorękiego bandyty online, potem przelewamy określoną kwotę na swoje konto i możemy grać. Na ekranie widzimy identyczny obraz co w tradycyjnej maszynie, z tą różnicą, że zamiast dźwigni mamy odpowiedni button, który trzeba kliknąć, by uruchomić losowanie. Jeżeli internetowemu algorytmowi uda się wylosować konfigurację identycznych znaków w jednym rzędzie, wtedy wygrywamy.

Prawda, że proste i nieskomplikowane?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *